www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Busquets Blue Route 66 20 l

Batoh Busquets Blue Route 66 20 l

Žádaný kus Batoh Busquets Blue Route 66 20 l od výrobce Busquets pořídíte nyní za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 749 Kč.
EAN: 7438645158825
Batoh Busquets Blue Route 66 20 l

Školní batoh Busquets
Školní batoh v modré variantě se skvěle hodí zejména pro chlapce. Díky kvalitnímu provedení vydrží i několik školních let. Je možné ho využít také na sportovní aktivity nebo výlety do přírody.

Kvalitní provedení
Svými rozměry 45x36x14 cm batoh vytváří objem až 21 litrů, který je možno smysluplně využít díky praktickému uspořádání vnějších a vnitřních kapes. I přes pouhých 696 g hmotnosti bez problémů unese školní náklad o váze až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné dle výšky a lze je tedy upravovat plynule s růstem dítěte. Díky svému kvalitnímu provedení a možnosti nastavitelnosti popruhů, batoh vydrží i několik školních let. Batoh je vyroben z polyesteru, kvalitního materiálu, který se vyznačuje pevností a lehkostí. Díky hydrofobní úpravě, všechny věci zůstanou v suchu i za deštivého počasí.

Funkční design
Ergonomické provedení batohu poskytují pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí. Polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda a délkově nastavitelné popruhy, přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Vychytávkou batohu je zavazadlový pás, který je umístěn na zadní části batohu. Je tedy možné ho snadno nasadit na vozík ostatních zavazadel a usnadnit si tak manipulaci při cestování.

Nadřazená organizace
Vnitřní prostor je členěn na jednu hlavní prostornou kapsu s polstrovanou přihrádkou na tablet nebo notebook o velikosti 15″ až 16″. Tento prostor lze také uplatnit pro uložení školních desek, které budou pevně zajištěny před pohybem. Další vnitřní kapsa je nedělená a je možné ji využít k uložení pouzdra nebo svačiny. Prostorná kapsa na přední straně batohu se skládá ze tří menších kapes k uskladnění tužek, rýsovacích potřeb nebo drobností. Všechny kapsy jsou opatřeny kvalitními dvoucestnými zipy. Praktické kapsy na bocích batohu slouží k uložení drobností nebo láhve s vodou.