www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Busquets Coquette 15 l

Batoh Busquets Coquette 15 l

Diskontní produkt Batoh Busquets Coquette 15 l od výrobce se skvělou pověstí Busquets je k dostání v naší nabídce opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 649 Kč.
EAN: 7438645158603
Batoh Busquets Coquette 15 l

Trendy batoh Busquets
Batoh ve vínově červené barvě s květinovým motivem potěší menší i větší školačky. Je vhodný nejen do školy, ale také na všechny volnočasové aktivity.

Kvalitní provedení
Díky svým rozměrům 38x30x13 cm a objemu 11 až 15 litrů, vytváří tento batoh dostatečný prostor pro uložení školních pomůcek a učebnic. Při jeho hmotnosti 620 g unese pohodlně díky nosným popruhům o šířce 5,5 cm až 7 kg nákladu. Batoh je vyroben z polyesteru, kvalitního materiálu, který se vyznačuje pevností a lehkostí.

Funkční design
Batoh je uzpůsoben pro pohodlné nošení, i když je plně naložen. Polstrovaná záda a popruhy, které lze nastavit dle výšky školáka, přispívají ke komfortu při nošení batohu. Díky kvalitnímu materiálu minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání.

Snadná organizace
Lehký batoh klasického střihu je tvořen jednou hlavní kapsou, která vytváří dostatečně velký objem pro uložení školních věcí. Součástí této kapsy je také kapsa na uložení notebooku o velikosti 13″ až 14″. Menší kapsa na přední straně batohu se skvěle hodí k uložení drobností nebo věcí, které je nutno mít ihned po ruce, jako je studentská karta, mobil nebo klíče. Je opatřena zipem, a díky tomu budou věci uloženy v bezpečí.