www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Busquets Springday 22 l

Batoh Busquets Springday 22 l

Tento velmi žádaný kus Batoh Busquets Springday 22 l od top značky Busquets snadno získáte aktuálně na našich stránkách za parádní cenu. V akci od 849 Kč.
EAN: 7438645158689
Batoh Busquets Springday 22 l

Dívčí batoh Busquets
Růžový batoh značky Busquets s motivem panenky, potěší svým atraktivním vzhledem každou malou školačku. Je vhodný nejen do školy, ale také na všechny volnočasové aktivity.

Kvalitní provedení
Svými rozměry 44x32x14 cm batoh vytváří objem 16 až 20 litrů, který lze možno efektivně využít díky dvěma základním kapsám. I přes pouhých 623 g hmotnosti bez problémů unese náklad o váze až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 7,5 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné dle výšky a lze je tedy upravovat plynule s růstem dítěte. Díky svému kvalitnímu provedení a možnosti nastavení popruhů, batoh vydrží i několik let. Batoh je vyroben z polyesteru, kvalitního materiálu, který se vyznačuje pevností a lehkostí. Díky hydrofobní úpravě, všechny věci zůstanou v suchu i za deštivého počasí.

Funkční design
Ergonomické provedení batohu poskytne pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí. Polstrovaná, anatomicky tvarovaná záda a popruhy přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Batoh je dále opatřen pásem na upevnění k madlu cestovního kufru a díky tomu je zajištěn komfort během cestování.

Snadná organizace
Batoh je tvořen celkem třemi kapsami, které je možné uzavřít zipem. Nedělená kapsa nabízí prostor pro uložení učebnic a velkých školních sešitů nebo notebooku o velikosti 13″ až 14″. Další dvě kapsy se nachází na přední straně batohu. Kapsa s horizontálním uzavíráním je až překvapivě prostorná a najde využití nejen na drobnosti. Překrývá ji velmi objemná přední kapsa, která je taktéž nedělená a pojme pouzdro nebo další sešity. Boční kapsu lze nejlépe využít na uložení láhve s vodou nebo menších věcí. Využijte nepřeberné množství funkcí a vyražte do školy nebo na výlety s tímto vychytaným batohem, který vás nezklame.