www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Busquets XSport City 16 l

Batoh Busquets XSport City 16 l

Velmi oblíbený produkt Batoh Busquets XSport City 16 l od dodavatele kvalitních produktů Busquets jde sehnat v aktuální nabídce za parádní cenu. Nabídky již od 749 Kč.
EAN: 7438645158870
Batoh Busquets XSport City 16 l

Batoh Busquets ve sportovním stylu
Sportovně vyhlížející batoh v modro-černé variantě se skvěle hodí zejména pro chlapce. Pro jeho menší objem je vhodné použití pro sportovní aktivity nebo výlety do přírody.

Kvalitní provedení
Svými rozměry 38x32x13 cm batoh vytváří objem až 16 litrů, který lze možno efektivně využít díky dvěma základním kapsám. I přes pouhých 438 g hmotnosti bez problémů unese náklad o váze až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 6 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné dle výšky a lze je tedy upravovat plynule s růstem dítěte. Díky svému kvalitnímu provedení a možnosti nastavení popruhů, batoh vydrží i několik let. Batoh je vyroben z polyesteru, kvalitního materiálu, který se vyznačuje pevností a lehkostí. Díky hydrofobní úpravě, všechny věci zůstanou v suchu i za deštivého počasí.

Funkční design
Polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda a délkově nastavitelné popruhy, přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Batoh je tedy ideálním pomocníkem nejen pro každodenní využití, ale i pro sportovní aktivity nebo výlety. Vychytávkou batohu je zavazadlový pás, který je umístěn na zadní části batohu. Je tedy možné ho snadno nasadit na vozík ostatních zavazadel a usnadnit si tak manipulaci při cestování.

Snadná organizace
Vnitřní prostor je bez členění a je zde možnost uložit notebook o velikosti 15″ až 16″. Prostorná kapsa na přední straně batohu slouží pro uložení drobností. Obě kapsy jsou opatřeny zipem.