www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Busquets XSport Jungle 21 l

Batoh Busquets XSport Jungle 21 l

Unikátní a oblíbený produkt Batoh Busquets XSport Jungle 21 l od známé kvalitní značky Busquets jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 849 Kč.
EAN: 7438645158887
Batoh Busquets XSport Jungle 21 l

Batoh Busquets ve sportovním stylu
Sportovně vyhlížející batoh v modro-černé variantě se skvěle hodí zejména pro chlapce. Díky kvalitnímu provedení vydrží i několik školních let. Je možné ho využít také na sportovní aktivity nebo výlety do přírody.

Kvalitní provedení
Svými rozměry 44x33x15 cm batoh vytváří objem až 21 litrů, který lze možno efektivně využít díky dvěma základním kapsám. I přes pouhých 650 g hmotnosti bez problémů unese náklad o váze až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné dle výšky a lze je tedy upravovat plynule s růstem dítěte. Díky svému kvalitnímu provedení a možnosti nastavení popruhů, batoh vydrží i několik let. Batoh je vyroben z polyesteru, kvalitního materiálu, který se vyznačuje pevností a lehkostí. Díky hydrofobní úpravě, všechny věci zůstanou v suchu i za deštivého počasí.

Funkční design
Polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda a délkově nastavitelné popruhy, přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Vychytávkou batohu je zavazadlový pás, který je umístěn na zadní části batohu. Je tedy možné ho snadno nasadit na vozík ostatních zavazadel a usnadnit si tak manipulaci při cestování.

Snadná organizace
Vnitřní prostor je bez členění a je zde možnost uložit notebook o velikosti 13″ až 14″. Dvě přední kapsy batohu slouží pro uložení drobností. Postranní kapsa batohu je vhodná pro umístění láhve s vodou nebo menších předmětů.