www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B3032 Černý 20 l

Batoh Tigernu T-B3032 Černý 20 l

Kvalitní a žádaný produkt Batoh Tigernu T-B3032 Černý 20 l od našeho známého výrobce Tigernu lze koupit na našich stránkách teď právě za akční cenu! Výhodně za 849 Kč.
EAN: 6928112300020
Batoh Tigernu T-B3032 Černý 20 l

639

Klasika od Tigernu
Klasický design v černé variantě je vhodný pro dámy i pány. Díky jeho funkčnímu uspořádání s možnosti bezpečného uložení notebooku, pracovních dokumentů, ale i knih nebo výbavy do posilovny, batoh využijete během studia, do práce, ale i pro sportovní aktivity, kempování nebo příležitostné cestování.

Kvalitní provedení
Design batohu o rozměrech 47x31x14 cm a objemu 16 až 20 litrů, udržuje batoh ve stejném tvaru, ať je prázdný nebo plný. I přes jeho nízkou hmotnost 1,1 kg s batohem velmi elegantně unesete až 10 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné. Polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda s popruhy přispívají k rovnoměrnému rozložení váhy a komfortu při nošení batohu. Batoh je vyroben z nylonu, vysoce kvalitního materiálu, který je odolný proti roztržení a poškrábání. Nylon se vyznačuje dlouhou životností a je šetrný k životnímu prostředí. Díky svým vlastnostem udržuje vaše věci v bezpečí a suchu za každého počasí.

Funkční design
Ergonomické provedení batohu vám poskytne pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí. Polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda a nastavitelné popruhy přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Batoh je tedy ideálním pomocníkem nejen pro každodenní využití, ale i pro delší treky. Během cestovních schůzek či delších výletů oceníte elastický popruh batohu, který jednoduše nasadíte na kufr a to vám usnadní snadnější manipulaci a pohodlnější cestování.

Nadřazená organizace
Hlavní úložný prostor má dostatek místa pro všechno, co potřebujete. Polstrovaná kapsa pro notebook o velikosti 17″ zajistí jeho bezpečné přenášení. Uložte si věci dobře organizovaným způsobem díky praktickému vnitřnímu a vnějšímu uspořádání kapes. Do bočních vertikálních kapes můžete uložit deštník, láhev s pitím nebo malou svačinu. Dvě přední malé kapsy na zip umožňují snadný přístup k často používaným věcem. Skrytou bederní kapsu můžete využít na uložení mobilu či cenných věcí. Zabalte vše co potřebujete bez problémů. Využijte nepřeberné množství funkcí a mějte své cennosti pod kontrolou.