www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B3249A Černý 15 l

Batoh Tigernu T-B3249A Černý 15 l

Tento velmi oblíbený produkt Batoh Tigernu T-B3249A Černý 15 l od kvalitní značky Tigernu lze koupit právě dnes ve slevě! V akci za 849 Kč.
EAN: 7438645160835
Batoh Tigernu T-B3249A Černý 15 l
Batoh Tigernu volnočasový, ale zároveň elegantní
Pro všechny, kteří žijí aktivně. Černý batoh Tigernu ve sportovním designu využijete během sportovních aktivit, cestování, ale i do školy nebo do práce. 
 
Kvalitní provedení
Batoh o velikosti 43x29x12 cm se chlubí dostatečně velkým objemem až 15 litrů, takže do něj opravdu uložíte věci, které denně používáte. I přes jeho nízkou hmotnost 400 g s batohem lehce unesete až 5 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké ramenní popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné na výšku vaší postavy. Batoh je vyroben z vysoce kvalitního materiálu nylonu, který je odolný proti roztržení a poškrábání. Nylon se vyznačuje dlouhou životností a je šetrný k životnímu prostředí. Díky svým vlastnostem udržuje vaše věci v bezpečí a suchu za každého počasí.
 
Funkční design
Polstrované ramenní popruhy jsou 7 cm široké a nezatěžují tím vaše ramena pouze v jednom bodě, což přispívá k pohodlnějšímu nošení batohu během celého dne. Navíc si jejich délku můžete přizpůsobit tak, jak zrovna potřebujete. 
 
Nadřazená organizace
Hlavní kapsa batohu má dostatek místa pro všechno, co pro svůj den potřebujete. Na obou stranách batohu naleznete kapsy, do kterých si můžete uložit deštník, láhev s vodou nebo svačinu. Přední kapsa na zevní straně batohu umožňuje snadný a rychlý přístup k často používaným věcem. Už nemusíte hledat klíče nebo doklady hluboko v batohu, stačí využít jednu z menších kapes.