www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B3599 Černý 18 l

Batoh Tigernu T-B3599 Černý 18 l

Zlevněný produkt Batoh Tigernu T-B3599 Černý 18 l od společnosti s výborným jménem Tigernu je k dispozici u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 999 Kč.
EAN: 6928112309207
Batoh Tigernu T-B3599  Černý 18 l

Batoh Tigernu proti krádeži
Neutrální ale zároveň velmi elegantní černou barvu batohu ocení dámy i pánové. Moderní design batohu využijete pro cestu do práce, do školy, piknik nebo obchodní schůzku. Batoh se hodí jako taška na knihy, notebook, nebo jako ležérní doplněk na dokumenty pro pracovní setkání.

Kvalitní provedení
Moderní design batohu o rozměrech 45x32x13 cm a objemu 16 až 20 litrů umožňuje jednoduché a přehledné uložení všech věcí, které na daný den potřebujete. Nosnost batohu je až 10 kg a to i přes jeho nízkou hmotnost 959 g. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné. Batoh je vyroben z nylonu, vysoce kvalitního materiálu, který je odolný proti roztržení a poškrábání. Nylon se vyznačuje dlouhou životností a je šetrný k životnímu prostředí. Díky svým vlastnostem udržuje vaše věci v bezpečí a suchu za každého počasí.

Funkční design
Zipy batohu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, odolného vůči korozi a poškození. Zip hlavní kapsy je uzamykatelný čtyřhranným kódovým zámkem a je umístěn v oblasti zad batohu, a tím chrání vaše cennosti před odcizením. Vnější otvor pro USB a sluchátka s integrovaným designem odnímatelného kabelu USB usnadňuje rychlé nabíjení. Ergonomické provedení batohu vám poskytne pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí. Elastická polstrovaná záda batohu a polstrované, délkově nastavitelné ramenní popruhy umožňují komfortní nošení i většího obsahu batohu. Během cestovních schůzek či delších výletů oceníte zavazadlový pás, který je připevněn k batohu a vy si jednoduše můžete zapnout batoh na vozík vašich zavazadel, nebo k jinému zavazadlu, což vám usnadní snadnější manipulaci a pohodlnější cestování.

Nadřazená organizace
Hlavní polstrovaná kapsa s přihrádkou pro notebook o velikosti 15″ až 16″ zajistí bezpečné uložení vašeho notebooku. V této kapse najdete multifunkční pořadač s dostatečným prostorem pro vaše knihy, sluchátka nebo oblečení. Zadní kapsa je designována proti krádeži a proto se skvěle hodí k uložení cenných věcí. Do bočních vertikálních kapes na zip můžete uložit deštník, karty, klíče nebo láhev s vodou. Skrytou bederní kapsu můžete využít na uložení mobilu či cenných věcí. Využijte nepřeberné množství funkcí a mějte své cennosti pod kontrolou.