www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B3615B Červený 21 l

Batoh Tigernu T-B3615B Červený 21 l

Tento unikátní výrobek Batoh Tigernu T-B3615B Červený 21 l od dodavatele zboží Tigernu je dostupný zde teď za skvělou cenu! Nyní pořídíte od 999 Kč.
EAN: 6928112309146
Batoh Tigernu T-B3615B Červený 21 l

Batoh TIGERNU proti krádeži
Neutrální design v červené variantě je vhodný pro dámy i pány. Tento batoh s víceúčelovým využitím oceníte při cestě do práce, do školy, do města, jako tašku na notebook nebo knihy, ale i na krátké výlety nebo obchodní schůzky.

Kvalitní provedení
Moderní design batohu o rozměrech 44x30x16 cm a objemu 21 litrů, vytváří dostatečný prostor pro uložení vašich věcí. I přes jeho nízkou hmotnost 835 g s batohem velmi elegantně unesete až 10 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné. Batoh je vyroben z oxfordské tkaniny, kvalitního a ekologického materiálu, který je vysoce odolný vůči vnějším vlivům zejména poškrábání. Díky novým technologiím výroby je materiál nadčasový a módní, takže podtrhne jedinečný styl každého z vás.

Funkční design
Výstup pro USB port a 3,5 mm jack s rychlým přístupem vám umožní nonstop nabíjení pro váš mobil či iPad. Ergonomické provedení batohu vám poskytne pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí. Polstrované a délkově nastavitelné ramenní popruhy přispívají ke komfortu při nošení batohu, i když je plně naložen.

Nadřazená organizace
Vnitřní prostor je členěn na několik kapes pro přehledné uložení vašich věcí. Do hlavní vypolstrované kapsy můžete pohodlně uložit notebook o velikosti 15″ až 16″. Zadní skrytá kapsa proti krádeži je ideálním místem pro uložení vašich cenností. Batoh je zabezpečený dvojitým zipem a TSA zámkem. Díky gumovému pásu umístěného na zádech batohu, batoh snadno připevníte k jinému zavazadlu a můžete tak cestovat pohodlněji. Praktická kapsička na ramenním popruhu se taktéž hodí na cesty. Celkový design podtrhuje boční síťka, vhodná na uložení láhve s pitím nebo deštník, která je ukrytá v boční kapse na zip. Využijte nepřeberné množství funkcí a mějte své cennosti pod kontrolou.