www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B3825 Růžový 14 l

Batoh Tigernu T-B3825 Růžový 14 l

Tento oblíbený výrobek Batoh Tigernu T-B3825 Růžový 14 l od dodavatele zboží Tigernu snadno pořídíte v naší aktuální nabídce trvale výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 799 Kč.
EAN: 6928112309733
Batoh Tigernu T-B3825 Růžový 14 l

Tigernu 3825 Pink 14l

Batoh Tigernu ve sportovním stylu
Sportovní design v růžové variantě je vhodný zejména pro dámy. Díky jeho funkčnímu uspořádání s možnosti bezpečného uložení notebooku, pracovních dokumentů, ale i knih, batoh využijete během studia, do práce nebo na vycházky.

Kvalitní provedení
Moderní design batohu o rozměrech 39x28x13 cm a objemu 11 až 15 litrů, vytváří dostatečný prostor pro uložení vašich věcí. I přes jeho nízkou hmotnost 625 g s batohem velmi elegantně unesete až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 6 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné. Batoh je vyroben z oxfordské tkaniny, odolné proti dešti, takže udržuje vaše věci v bezpečí a suchu za každého počasí. Tento materiál má dlouhou životnost a je šetrný k životnímu prostředí.

Funkční design
Polstrovaná záda a nastavitelné popruhy přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Batoh je tedy ideálním pomocníkem nejen pro každodenní využití, ale i pro delší treky.

Nadřazená organizace
Hlavní úložný prostor má dostatek místa pro všechno, co potřebujete. Polstrovaná kapsa pro notebook o velikosti 13″ až 14″ zajistí jeho bezpečné přenášení. Uložte si věci dobře organizovaným způsobem díky praktickému vnitřnímu a vnějšímu uspořádání kapes. Do bočních vertikálních kapes můžete uložit deštník, láhev s pitím nebo malou svačinu. Přední kapsa umožňuje snadný přístup k často používaným věcem. Využijte nepřeberné množství funkcí a mějte své cennosti pod kontrolou.