www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B3893 Šedý 21 l

Batoh Tigernu T-B3893 Šedý 21 l

Často hledaný výrobek Batoh Tigernu T-B3893 Šedý 21 l od oblíbené značky Tigernu je k dostání zrovna dnes trvale výhodně! Výhodně teď u nás za 899 Kč.
EAN: 6928112309863
Batoh Tigernu T-B3893 Šedý 21 l

Velkokapacitní batoh Tigernu
Neutrální šedou barvu batohu ocení jak dámy tak pánové. Jedná se o účelně navržený velkokapacitní batoh, který je zároveň módní i funkční. Je vhodný pro podnikání, práci, nakupování, kempování nebo piknik. Batoh se hodí jako taška na knihy, notebook, nebo jako ležérní doplněk na dokumenty pro pracovní schůzku. 

Kvalitní provedení
Moderní design batohu o rozměrech 45x30x15 cm cm a objemu 21 litrů umožňuje jednoduché a přehledné uložení všech věcí, které na daný den potřebujete. Nosnost batohu je až 10 kg a to i přes jeho nízkou hmotnost 980 g. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné. Batoh je vyroben z oxfordské tkaniny, kvalitního a ekologického materiálu, který je vysoce odolný vůči vnějším vlivům zejména poškrábání. Díky novým technologiím výroby je materiál nadčasový a módní, takže podtrhne jedinečný styl každého z vás.

Funkční design
Zdvojené zipy batohu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, odolného vůči korozi a poškození. Zipové jezdce je možné uzamknout TSA zámkem a tím ochránit vaše cennosti před odcizením. Vestavěný nabíjecí port USB s kabelem poskytuje větší pohodlí při nabíjení vašich zařízení. Svou powerbanku tak můžete mít uvnitř a přitom nabíjet telefon venku kabelem. Ergonomické provedení batohu vám poskytne pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí. Elastická polstrovaná záda batohu a polstrované, délkově nastavitelné ramenní popruhy umožňují komfortní nošení i většího obsahu batohu. Za zmínku stojí také reflexní proužek ve středu batohu, který vás zviditelní při noční chůzi nebo jízdě na kole.

Nadřazená organizace
Batoh je velkokapacitní se třemi přihrádkami a mnoha kapsami. Hlavní polstrovaná kapsa se sekcí pro notebook o velikosti 15″ až 16″ zajistí jeho bezpečné uložení. V této kapse najdete multifunkční pořadač s dostatečným prostorem pro vaše knihy, sluchátka nebo oblečení. Dvě přední přihrádky jsou pak ideální pro tablety, pera nebo pas. Do bočních vertikálních kapes můžete uložit deštník, karty, klíče nebo láhev s vodou.