www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh Tigernu T-B9030B Vínově červený 23 l

Batoh Tigernu T-B9030B Vínově červený 23 l

Super produkt Batoh Tigernu T-B9030B Vínově červený 23 l od spolehlivé značky Tigernu můžete získat momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Nabídka od 799 Kč.
EAN: 7438645160859
Batoh Tigernu T-B9030B Vínově červený 23 l

Volnočasový batoh Tigernu 
Praktický batoh v originální vínové barvě, který nezatíží vaše záda a je perfektním společníkem do školy, do práce nebo na víkendová dobrodružství a na pochůzky ve městě.

Kvalitní provedení
Batoh o rozměrech 45x29x19 cm, hmotnosti 660 g a objemu až 23 l můžete naložit až na 5kg vašich oblíbených knih, oblečení nebo sportovního vybavení. Batoh se vám ponese pohodlně díky polstrovaným ramenním popruhům, které si můžete nastavit na výšku své postavy. Je vyroben z kvalitního materiálu polyesteru, který se vyznačuje vysokou odolností proti opotřebení a zaručuje tak batohu značnou trvanlivost. 

Funkční design
Ramenní popruhy jsou 6 cm široké a nezatěžují tím vaše ramena pouze v jednom bodě, což přispívá k pohodlnějšímu nošení batohu během celého dne. Navíc si jejich délku můžete přizpůsobit tak, jak zrovna potřebujete. 

Nadřazená organizace
Hlavní úložný prostor je vhodný na uložení oblečení nebo knih. Batoh dále disponuje větší a menší kapsou na zip na zevní části. Ve větší kapse najdete i síťovanou kapsu na zip, která udrží všechny vaše maličkosti pohromadě. Menší kapsa na zevní straně batohu se vám bude hodit zejména na věci, které potřebujete mít ihned po ruce, jako jsou klíče nebo peněženka. Další dvě kapsy po stranách batohu jsou vhodné pro umístění láhve s vodou nebo menších předmětů. Odolné poutko v horní části batohu je už jen malou, ale užitečnou drobností, pokud nebudete chtít nosit batoh celý den na zádech.