www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Batoh TopBags Talia Šedý 20 l

Batoh TopBags Talia Šedý 20 l

Velmi žádaný produkt Batoh TopBags Talia Šedý 20 l od skvělého výrobce TopBags Talia jednoduše získáte bezpečně online extra se slevou! Za bezkonkureční cenu 1 199 Kč.
EAN: 7438645159440
Batoh TopBags Talia Šedý 20 l

Módní batoh Talia
Minimalistický design v béžové variantě je vhodný pro dámy i pány. Tento elegantní kožený batoh využijete nejen pro pracovní schůzky nebo do školy, ale i během neformálních aktivit, jako je například nákup ve městě nebo víkendové nošení.

Kvalitní provedení
Neskonalou výhodou batohu Thalia je jeho praktičnost. Díky své rolovací konstrukci lze jeho objem měnit dle potřeby od 16 až do 20 litrů, bude tedy vždy tak velký, jak budete potřebovat. Jeho rozměry činí od 45x30x12 cm ve srolovaném stavu až po 63x30x12 cm ve stavu rozrolovaném. I přes jeho nízkou hmotnost 750 g s batohem velmi elegantně unesete až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 5 cm široké ramenní popruhy, které jsou volně nastavitelné na výšku vaší postavy. Batoh je vyroben z eko kůže, materiálu vyznačujícího se vysokou pevností a odolností. Navíc se velmi snadno udržuje, takže potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Eko kůže je vysoce prodyšná a navíc vypadá velmi elegantně.

Funkční design
Batohy Talia jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly pohodlnější a efektivnější způsob nošení věcí a zároveň podtrhly vaši image. Díky polstrovaným ramenním popruhům a vyztuženým zádům můžete svůj batoh nosit s lehkostí celý den.

Nadřazená organizace
Do prostorné vnitřní části batohu se vejde pohodlně vše, co pro váš typický den potřebujete. Batoh má několik kapes pro rychlé uspořádání vašich věcí. Hlavní kapsa obsahuje sekci pro bezpečné a pohodlné uložení tabletu nebo notebooku o velikosti 15″ až 16″. Speciální vychytávkou batohu je pak boční otvor na zip, který Vám usnadní rychlý přístup k vašim věcem. Další kapsa, členěná do tří sekcí a bez vlastního uzavírání, se nachází na přední části batohu a vy tak máte rychlý přístup k jejímu obsahu. Můžete zde uložit deštník, láhev s pitím nebo malou svačinu. Zabalte vše co potřebujete rychle, pohodlně a bezpečně.