www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Crossbody Jubilee limeta/stříbro

by Dana M Crossbody Jubilee limeta/stříbro

Exkluzivní produkt ELEGA by Dana M Crossbody Jubilee limeta/stříbro od výrobce s dlouholetou historií ELEGA by Dana M snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní skutečně levně. Zboží pořídíte teď u nás za 6 800 Kč.
ELEGA by Dana M Crossbody Jubilee limeta/stříbro

Jubilejní kolekce Jubilee k oslavě 10ti let od založení značky ELEGA by Dana M. Pamatujete první kolekci!? Byla vyrobena ze stejného materiálu jako tato, tak si ho zas trochu připomene jarními novinkami v pestrých barvách.

V kolekci nesmí chybět crossbody kabelka, proto jsme pro vás vytvořili mále elegantní crossbody s dlouhým širokým popruhem, který lze regulovat. Kabelka je vyrobena z luxusní hladké kůže Nappa. Nejprve vás zaujme ozdobný prvek na předním díle, který provází celou kolekci. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno ve spodní části na předním díle. Dále zaujme prošití a čísté linie. Uvnitř se nachází jedna zipová a jedna otevřená kapsa a také kovové logo ELEGA by Dana M.. Do kabelky se vám vejdou ty nejnutnější věci na odpolední schůzky. Je pevná a velmi lehká.

Délka držadla: max. 125cm

Rozměry: 25 x 16 x 6cm (š x v x h)

>