www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Jednoduchá shopper Contrast černá/bílá/zlato

by Dana M Jednoduchá shopper Contrast černá/bílá/zlato

Unikátní a oblíbený produkt ELEGA by Dana M Jednoduchá shopper Contrast černá/bílá/zlato pocházející od značky ELEGA by Dana M seženete právě teď až neuvěřitelně levně. Nabídka od 5 990 Kč.
ELEGA by Dana M Jednoduchá shopper Contrast černá/bílá/zlato

Nová řada ELEGA by Dana M. Contrast vás uchvátí svou černobílou kombinací, která prostě nesmí chybět ve vaší sbírce kabelek.

Jsou to velmi elegantní, praktické a prostorné kabelky, které užijete během celého dne. V kolekci naleznete Menší crossbody, Kabelku do ruky a Shopper na rameno s kapsou na předním díle nebo bez kapsy.

Jednoduchá shopper Contrast bez kapsy na předním díle Vás zaujme svými čistými liniemi. Díky dostatečně dlouhým držadlům ji lze nosit na rameni. Uzavírá se pomocí dvoucestného zipu. Kabelka je zhotovena z kombinací materiálů. Dno kabelky a držadla jsou zhotovené z hovězinové kůže – Saffiano a horní část kabelky je z hovězinové hladké kůže. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno na předním díle. Uvnitř se nachází jedna zipová a dvě otevřené kapsy. Lze v ní nosit dokumenty o velikosti A4 a dno je chráněno nýty.

Rozměry: 35 x 28 x 9cm (š x v x h)

Výška držadel (měřeno od zipu): 23cm

>