www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Kabelka do ruky Teatro cappucino/zlato

by Dana M Kabelka do ruky Teatro cappucino/zlato

Tento diskontní výrobek ELEGA by Dana M Kabelka do ruky Teatro cappucino/zlato od spolehlivého výrobce ELEGA by Dana M pohodlně dostanete právě teď u nás opravdu výhodně. Stojí teď u nás 7 590 Kč.
ELEGA by Dana M Kabelka do ruky Teatro cappucino/zlato

Oblíbená kolekce Teatro je zpět s novými variantami! Klopnová kabelka do ruky Teatro je naprostou novinkou. Jedná se o dokonale elegantní kabelku. Tato kožená kabelka do ruky je doplněna odepínatelým koženým popruhem k nošení přes rameno nebo crossbody. Je uzavíraná pomocí klopny s otočným zámkem, který je dominantou celé kolekce. Uvnitř je zipová a otevřená kapsa. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno uvnitř kabelky.  Skvělá kabelka na schůzky, protože vypadá báječně k elegantním kostýmkům i business šatům. Na zadní straně kabelky se nachází otevřená kapsička pro uložení telefonu. Dno kabelky je chráněno kovovými nýty.

 Díky velkému zámku je kolekce výrazná, až provokující. Název je odvozen od divadla, protože pro Danu Morávkovou je divadlo hlavní rolí v jejím životě. Kolekce je naprosto dokonalá pro elegantní ženy, které na sebe chtějí upoutat pozornost. Díky masivnímu zámku tyto kabelky nepřehlédnete. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale.

Výška držadla: 7cm

Rozměry: 27 x 20 x 8cm(š x v x h)

>