www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Kabelka na rameno Teatro koňak/zlato

by Dana M Kabelka na rameno Teatro koňak/zlato

Tento velmi oblíbený kus ELEGA by Dana M Kabelka na rameno Teatro koňak/zlato od kvalitního výrobce ELEGA by Dana M je k dispozici zrovna dnes za akční cenu! Aktuálně za 5 990 Kč.
ELEGA by Dana M Kabelka na rameno Teatro koňak/zlato

Rozšířili jsme pro Vás kolekci Teatro o Kabelku na rameno, která vychází z Crossbody kabelky Teatro. Díky absenci zámku, je nenápadná (oproti ostatním zástupcům z kolekce Teatro), ale za to vyniknou jednoduché detaily a nadčasovost! Tato lehká a pevná kožená kabelka, má dostatečně dlouhé držadlo k nošení na rameni a vejdou se Vám do ní věci na každodenní nošení do práce. Uvnitř je zipová a otevřená kapsa na drobnosti. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno na předním díle kabelky. Na zadní straně kabelky se nachází otevřená kapsička pro uložení telefonu. Dno kabelky je chráněno kovovými nýty.

Oblíbená kolekce Teatro je zpět s novými variantami! Kabelka je naprosto dokonalá pro elegantní ženy, které na sebe nechtějí upoutat pozornost, ale touží po kvalitní, kožené kabelce. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale.

Výška držadla: 26cm

Rozměry: 27 x 22 x 9cm(š x v x h)

>