www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Malá gondola Safari cappuccino/zlato

by Dana M Malá gondola Safari cappuccino/zlato

Tento skvělý kousek ELEGA by Dana M Malá gondola Safari cappuccino/zlato od značky se skvělou pověstí ELEGA by Dana M máte možnost nakoupit online za příznivou cenu! Ceny již od 4 900 Kč.
ELEGA by Dana M Malá gondola Safari cappuccino/zlato

Hledáte malou crossbody kabelku na odpolední schůzky, kam odložíte telefon, klíče a malou peněženku? Pak potřebujete právě tuto malou gondolu z kolekce Safari, která skvěle rozzáří Váš outfit . Kabelka se uzavírá pomocí dvoucestného zipu a uvnitř se nachází zipová a otevřená kapsička. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno na předním díle. Součástí kabelky je dlouhý textilní popruh se zvířecím motivem, odtud název Safari, .

Pokud kabelku chcete nosit na rameni, lze přikoupit krátký kožený popruh, nebo ozdobný řetěz, a ze sportovní kabelky okamžitě vykouzlíte elegantní kabelku!

Chcete kabelku nosit jako crossbody a nemáte rádi zvířecí vzory? Můžete si přikoupit dlouhý kožený popruh v barvě kabelky a rázem ze s kabelky stane nenápadný kousek podtrhující Váš outfit.

Je tolik variant, jak můžete s kabelou čarovat!

Rozměry: 26 x 17 x 4cm (š x v x h)

Délka textilního popruhu: 115cm (Pokud Vám tato délka nevyhovuje, napište nám, upravíme ji přímo pro Vás – více info na obchod@elega.cz)

Kování: zlato

>