www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Shopper do ruky Teatro taupe/zlato

by Dana M Shopper do ruky Teatro taupe/zlato

Ve slevě kus ELEGA by Dana M Shopper do ruky Teatro taupe/zlato od kvalitního výrobce ELEGA by Dana M jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 990 Kč.
ELEGA by Dana M Shopper do ruky Teatro taupe/zlato

Rozšířili jsme pro Vás kolekci Teatro o shopper do ruky, která vychází z klasické shopper Teatro. Kabelku lze nosit v ruce, nebo si k ní můžete připnout dlouhý kožený popruh pro pohodlné nošení na rameni, nebo crossbody. Na předním díle je klopnová kapsa s otočným zámkem, který je dominantou celé kolekce. Do kabelky se vejdou dokumenty o velikosti A4 a další potřebné věci na každý den do práce, schůzky apod. Uvnitř je zipová a otevřená kapsa. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno uvnitř kabelky. Na zadní straně kabelky se nachází otevřená kapsička pro uložení telefonu. Dno kabelky je chráněno kovovými nýty.

Oblíbená kolekce Teatro je zpět s novými variantami! Díky velkému zámku je kolekce výrazná, až provokující a skvěle tak oživí každý jednoduchý outfit. Kolekce je naprosto dokonalá pro elegantní ženy, které na sebe chtějí upoutat pozornost. Díky masivnímu zámku tyto kabelky nepřehlédnete. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale.

Výška držadel: 16cm

Rozměry:

šířka: 40cm (rozšířená vrchní část)

         31cm (spodní část kabelky)

výška: 25cm

hloubka: 11cm

>