www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Shopper Teatro cappucino/zlato

by Dana M Shopper Teatro cappucino/zlato

Tento velmi oblíbený produkt ELEGA by Dana M Shopper Teatro cappucino/zlato od spolehlivého výrobce ELEGA by Dana M lze nakoupit na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 7 900 Kč.
ELEGA by Dana M Shopper Teatro cappucino/zlato

Velká shopper z kolekce Teatro je opravdovým skvostem. Kabelku lze pohodlně nosit na rameni. Uzavírá se pomocí dvoucestného zipu a klopínkou s kovovým otočným zámkem, který je dominantou celé kolekce. Do kabelky se vejdou dokumenty o velikosti A4, laptop o rozměrech cca (34 x 24 x 2,5cm) a další potřebné věci na každý den do práce, schůzky apod. Uvnitř je zipová a otevřená kapsa, plus poutko s karabinkou na klíče. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno pouze uvnitř kabelky. Na zadní straně kabelky se nachází otevřená kapsička pro uložení telefonu. Dno kabelky je chráněno kovovými nýty.

Kolekce Teatro je díky velkému zámku výrazná, až provokující, přesně taková má herečka být. Název je odvozen od divadla, protože pro Danu Morávkovou je divadlo hlavní rolí v jejím životě. Kolekce je naprosto dokonalá pro elegantní ženy, které na sebe chtějí upoutat pozornost. Díky masivnímu zámku tyto kabelky nepřehlédnete. Použitá kůže je hovězina v designu Saffiano, které vypadá vždy dokonale.

Výška držadel: 23cm

Rozměry: 40 x 26 x 12cm(š x v x h)

>