www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Velká gondola Safari cappuccino/zlato

by Dana M Velká gondola Safari cappuccino/zlato

Ve slevě tento produkt ELEGA by Dana M Velká gondola Safari cappuccino/zlato od dodavatele zboží ELEGA by Dana M je k získání u nás právě napořád výhodně! Ve skvělé akci za 5 950 Kč.
ELEGA by Dana M Velká gondola Safari cappuccino/zlato

Hledáte praktickou a zároveň trochu extravagantní kabelku? Tato gondola z kolekce SAFARI je ta pravá! Kabelka se uzavírá pomocí dvoucestného zipu a uvnitř se nachází zipová a otevřená kapsička. Kovové logo ELEGA by Dana M. je umístěno na předním díle. Do kabelky se vejdou i dokumenty o velikosti A4 a další potřebné věci na každodenní nošení do práce. Součástí kabelky je dlouhý textilní popruh se zvířecím motivem, odtud název Safari, můžete se tak nechat unášet na vlně divočiny.

Pokud kabelku chcete nosit na rameni, lze přikoupit krátký kožený popruh, nebo ozdobný řetěz, a ze sportovní kabelky okamžitě vykouzlíte elegantní kabelku!

Chcete kabelku nosit jako crossbody a nemáte rádi zvířecí vzory? Můžete si přikoupit dlouhý kožený popruh v barvě kabelky a rázem ze s kabelky stane nenápadný kousek podtrhující Váš outfit.

Je tolik variant, jak můžete s kabelou čarovat!

Rozměry: 38 x 24 x 6cm (š x v x h)

Délka textilního popruhu: 115cm (Pokud Vám tato délka nevyhovuje, napište nám, upravíme ji přímo pro Vás – více info na obchod@elega.cz)

Kování: zlato

>