www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Velká kabelka Twins offwhite/lila/fialová

by Dana M Velká kabelka Twins offwhite/lila/fialová

Často hledaný kus ELEGA by Dana M Velká kabelka Twins offwhite/lila/fialová od top značky ELEGA by Dana M jde získat právě trvale výhodně! Aktuálně za super cenu 6 900 Kč.
ELEGA by Dana M Velká kabelka Twins offwhite/lila/fialová

Velká kabelka Twins dokáže být naprosto nenápadná i výstřední. Jak něco takového dokáže? Samotná kabelka má tvar do písmene D, je z jemné kůže Nappa, díky čemuž má opravdu syté, plné barvy. Je však opravdu pevná a skvěle drží svůj tvar. Zapíná se unikátním systémem protilehlých klopínek, ve kterých jsou magnety. Díky těmto magnetům není tvar kabelek narušen žádným zámkem či kováním a přesto je kabelka bezpečně uzavřena. Na předním díle se nachází kovové logo ELEGA by Dana M. Uvnitř kabelky naleznete malou zipovou a malou otevřenou kapsičku.
Je jen na vás, jaký popruh si k Twins připnete a tím udáte styl svého outfitu.
Chcete by byla kabelka středem pozornosti? Nechte na ní připnutý velký řetěz, který je součástí kabelky a Twins se tak stává vaším šperkem. Můžete však řetěz odepnout a nahradit jej krátkým koženým držátkem, nebo dlouhým koženým popruhem, tím se Twins stane nenápadnou elegantní kabelkou.

Vybírat můžete mezi jednobarevnou a tříbarevnou variantou Twins.

Rozměry: 30 x 20 x 7cm (š x v x h)

Délka ozdobného řetězu: 48cm

>