www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. by Dana M Velká shopper na rameno Grande černá/maskáč růžová

by Dana M Velká shopper na rameno Grande černá/maskáč růžová

Povedený kus ELEGA by Dana M Velká shopper na rameno Grande černá/maskáč růžová od přední značky ELEGA by Dana M naleznete v aktuální nabídce téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 4 900 Kč.
ELEGA by Dana M Velká shopper na rameno Grande černá/maskáč růžová

Pilířem kolekce Grande je tato Velká shopperka na rameno. Každá žena má jiné potřeby a představuje si jinak svou dokonalou kabelku. My jsme se tímto nechali inspirovat, a proto si vnitřek můžete poskládat podle svých potřeb. Pokud nepoužíváte kapsy, které jsou součástí všech kabelek a zásadně kabelku nezapínáte na zip, bude vám stačit tato základní verze. Pokud potřebujeme mít vše na svém místě, můžete kombinovat Látkový i Kožený organizér. Do koženého organizéru uložíte telefon, malou peněženku, klíče od auta, do velkého látkového drobnosti, které mají zůstat skryty, jako kosmetiku, velkou peněženku. Neutrální věci, jako třeba knížku či dokumenty A4 můžete nechat v kabelce volně, mezi organizéry. 

Vnitřek kabelky je vypodšívkovaný jemnou kůží – kozina (motiv – maskáč). Kabelka má dvě držadla vhodná k nošení na rameni a je uzavíraná pouze koženým páskem na trn. Uvnitř kabelky je poutko s karabinou na klíče a příslušenství k tomu, abyste mohli přichytit jeden z organizérů. Kabelka působí velmi elegantním až nadčasovým dojmem. Dno je chráněno kovovými nýty.

>