www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. Crossbody Limit bordová

Crossbody Limit bordová

Tento vynikající výrobek ELEGA Crossbody Limit bordová od společnosti se zárukou kvality ELEGA jednoduše můžete získat online za výborné peníze! Stojí teď u nás 3 490 Kč.
ELEGA Crossbody Limit bordová

K 30. výročí naší značky ELEGA, jsme připravili spoustu novinek. Jednou z nich je i kolekce kabelek LIMIT. Jak už název vypovídá, je to kolekce LIMITOVANÁ! Naleznete zde pestré barvy, jako je modrá, bordová, šedá. Dále oranžová, která je letošním hitem nejen na oblečení, ale i kabelkách. Nesmíme zapomenout na nesmrtelnou černou a červenou barvu.

Právě červená kůže pochází z tradiční, české koželužny v Solnici. Jedná se o jednu z posledních koželužen v Čechách, která byla založena Josefem Strnadem v roce 1902 v Žamberku. Díky tomu je tato série naprosto unikátní. Jsme moc rádi, že toto spojení po letech příprav vyšlo a zrovna na oslavu našich narozenin.

Zpět ke kabelce, toto malé crossbody je uzavírané zipem a klopínkou. Uvnitř kabelky je jedna otevřená kapsa, na které je vyražené logo ELEGA limitovaná edice + 30 let. Kabelka není vypodšívkovaná.

>