www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. ELEGA,Nosme Ananasové psaníčko černá

ELEGA,Nosme Ananasové psaníčko černá

Designový kousek ELEGA,Nosme ELEGA Ananasové psaníčko černá od skvělého a známého výrobce ELEGA,Nosme ELEGA pohodlně získáte v aktuální nabídce za extra cenu. Výhodně teď u nás za 3 850 Kč.
ELEGA

Veganské psaníčko i ledvinka – můžete si vybrat, co Vám bude vyhovovat více. Součástí kabelky je totiž popruh k nošení crossbody nebo opasek, díky kterému můžete nosit psaníčko jako ledvinku. Uvnitř se nachází jedna otevřená přihrádka.
Psaníčko je z naší veganské kolekce, kde jsme tělo vyrobili z ananasové kůže a doplňky z jablečné kůže. Díky tomuto ovocnému koktejlu nezemřelo žádné zvíře a taška je tedy „Vegan and cruelty-free“.
Ananasová kůže značky Pinatex® je vyrobena z vláken listů ananasu. Tyto listy jsou považovány za odpadní produkt sklizně ananasů. Líc je ošetřen vrstvou z pryskyřice, která dodává dodatečnou pevnost, trvanlivost a odolnost proti vodě. Nemusíte se tak být, že kabelka zmokne a ztratí své vlastnosti.
Jablečná kůže značky AppleSkin™ je alternativa bio kůže vyrobená z jablečné drtě, která vzniká při výrobě moštů a  džusů. Kůže má voděodolnou úpravu.

Návrh tohoto psaníčka vytvořila brněnská módní návrhářka Katka Šmejkalová, která vlastní značku NOSME. Proto nesou kabelky název Nosme ELEGA.

Rozměry: 21 x 18 x 3cm

Délka držadla: 102cm

Délka opasku: 112cm (měřeno bez přezky) – možno úpravy dle domluvy

>