www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. Kabelka na rameno Fluffy koňak/zlato

Kabelka na rameno Fluffy koňak/zlato

Tento oblíbený kus ELEGA Kabelka na rameno Fluffy koňak/zlato od dodavatele kvalitních produktů ELEGA pohodlně dostanete zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 4 500 Kč.
ELEGA Kabelka na rameno Fluffy koňak/zlato

Malá dámská kabelka s odepínatelným držadlem na rameno se bezpečně uzavírá kovovým zipem. Uvnitř nabízí praktické úložné prostory, včetně jedné zipové a jedné otevřené kapsy na drobnosti. Kovové logo ELEGA zdobí přední část kabelky a dno je chráněno elegantními kovovými nýty.
S výškou držadla 27 cm a rozměry 23 x 18 x 8 cm (š x v x h) tato kabelka splňuje veškeré nároky na styl, pohodlí a praktičnost. Je ideální pro menší typy postav.
Kabelky z této nadčasové řady Fluffy vás okouzlí svou nenucenou elegancí a nadýchaným designem. Díky měkké výplni poskytují pocit, že je musíte okamžitě pomazlit a jsou lehké jako pírko.
Kolekce zahrnuje mini crossbody, menší a větší kabelku na rameno. Všechny kabelky mají odepínací popruh a díky tomu je jen na vás, zda budete nosit kabelku na rameni, nebo pro vás bude pohodlnější, dokoupit si dlouhý popruh k nošení crossbody. Vyberte si velikost, která vám nejvíce vyhovuje a doplňte svůj outfit dokonalým stylem.

>