www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. Malá kabelka Twins černá saffiano

Malá kabelka Twins černá saffiano

Výjimečný produkt Malá kabelka Twins černá saffiano od značky s dobrým jménem ELEGA jde koupit momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 5 900 Kč.
Malá kabelka Twins černá saffiano

Malá kabelka Twins dokáže být naprosto nenápadná i výstřední. Jak něco takového dokáže? Samotná kabelka má tvar do písmene D. Je však opravdu pevná a skvěle drží svůj tvar. Zapíná se unikátním systémem protilehlých klopínek, ve kterých jsou magnety. Díky těmto magnetům není tvar kabelek narušen žádným zámkem či kováním a přesto je kabelka bezpečně uzavřena. Na předním díle se nachází kovové logo ELEGA by Dana M. Uvnitř kabelky naleznete malou zipovou a malou otevřenou kapsičku.
Je jen na vás, jaký popruh si k Twins připnete a tím udáte styl svého outfitu. Kabelka je menších rozměrů, proto je ideální pro menší typ postavy, nebo na společenské akce.
Chcete by byla kabelka středem pozornosti? Nechte na ní připnutý velký řetěz, který je součástí kabelky a Twins se tak stává vaším šperkem. Můžete však řetěz odepnout a nahradit jej krátkým koženým držátkem, nebo dlouhým koženým popruhem, tím se Twins stane nenápadnou elegantní kabelkou.

Kabelka je zhotovena z hovězinové kůže s povrch.úpravou Saffiano.

Rozměry: 24 x 15 x 6cm (š x v x h)

Délka ozdobného řetězu: 48cm

>