www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Sada batoh, kabelka, pouzdro Canvas TopBags Batik Růžový 16 l

Sada batoh, kabelka, pouzdro Canvas TopBags Batik Růžový 16 l

Akční výrobek Sada batoh, kabelka, pouzdro Canvas TopBags Batik Růžový 16 l od odblíbeného výrobce TopBags je dostupný u nás extra se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 949 Kč.
EAN: 7438645160781
Sada batoh

Módní sada Canvas
Módní sada batohu, kabelky a pouzdrva v růžové barvě osvěží šatník každé studentky. Praktické vnitřní uspořádání kapes zajistí, že do batohu zabalíte vše potřebné pro váš den.

Kvalitní provedení
Batoh moderního designu o rozměrech 41x29x13,5 cm a objemu 16 až 20 litrů umožňuje jednoduché a přehledné uložení všech věcí, které na své aktivity potřebujete zabalit. Nosnost batohu je 5 kg. Batoh sám o sobě neváží ani půl kila. Komfort při nošení umožňují 6 cm široké, volně nastavitelné ramenní popruhy. Batoh je vyroben z vysoce kvalitního materiálu nylonu, který je odolný proti roztržení a poškrábání. Tento materiál se vyznačuje dlouhou životností a je šetrný k životnímu prostředí. Díky svým vlastnostem udržuje vaše věci v bezpečí a suchu za každého počasí.

Funkční design
Polstrování zad batohu a ramenních popruhů přispívá k pohodlnému nošení během celého dne. Díky své šířce, ramenní popruhy nezatěžují vaše ramena pouze v jednom bodě a navíc si jejich délku můžete nastavit přesně na výšku vaší postavy. Skvělou vychytávkou batohu je zabudovaný USB port, takže můžete kdykoliv a kdekoliv nabíjet svá zařízení. Ideální funkce, pokud potřebujete být na svých cestách stále online.

Nadřazená organizace
V hlavní kapse najdete dostatek místa pro uložení všech školních potřeb. Její součástí je polstrovaná kapsa pro notebook o velikosti 13″ až 14″, která zajistí jeho bezpečné přenášení. Využijte všechny kapsy a poskládejte si své věci organizovaným způsobem. Už nemusíte hledat klíče, psací potřeby a jiné. Vše si jednoduše uložte do praktických menších kapes, které jsou součástí hlavní kapsy batohu. Zipová kapsa na přední straně batohu umožňuje snadný přístup k věcem, které potřebujete mít hned po ruce. Do dvou bočních kapes můžete uložit deštník, láhev s vodou nebo malou svačinu.

Příslušenství
Součástí batohu je také menší taška na drobnosti, jako jsou peněženka, telefon nebo klíče. Pokud si rychle potřebujete někam odběhnout a nechcete s sebou tahat i celý batoh, oceníte právě tuto možnost. Kromě toho s batohem přichází i praktické pouzdro, které můžete připevnit na poutku přímo na batohu a tím ušetříte místo ve svém batohu.