www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. ELEGA
  3. Shopper Limit červená

Shopper Limit červená

Akční a ve slevě produkt Shopper Limit červená od kvalitního výrobce ELEGA snadno pořídíte na našich stránkách ve výhodné akci. Cena od 5 990 Kč.
Shopper Limit červená

K 30. výročí naší značky ELEGA, jsme připravili spoustu novinek. Jednou z nich je i kolekce kabelek LIMIT. Jak už název vypovídá, je to kolekce LIMITOVANÁ! Naleznete zde pestré barvy, jako je modrá, bordová, šedá. Dále oranžová, která je letošním hitem nejen na oblečení, ale i kabelkách. Nesmíme zapomenout na nesmrtelnou černou a červenou barvu.

Právě červená kůže pochází z tradiční, české koželužny v Solnici. Jedná se o jednu z posledních koželužen v Čechách, která byla založena Josefem Strnadem v roce 1902 v Žamberku. Díky tomu je tato série naprosto unikátní. Jsme moc rádi, že toto spojení po letech příprav vyšlo a zrovna na oslavu našich narozenin.

Zpět ke kabelce, je to otevřená shopper na dvě kratší držadla, vhodná k nošení v ruce. Pevnou součástí je i dlouhý popruh k nošení na rameni. Kabelka se uzavírá pouze pomocí skrytých magnetů. Uvnitř naleznete jednu otevřenou kapsu, na které je vyražené logo ELEGA limitovaná edice + 30 let. Kabelka není vypodšívkovaná.
Vhodné pro dokumenty o velikosti A4.

>