www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Sportovní batoh TopBags Discoverer Černý 30 l

Sportovní batoh TopBags Discoverer Černý 30 l

Velmi prodávaný kus Sportovní batoh TopBags Discoverer Černý 30 l od výrobce se skvělou pověstí TopBags Discoverer můžete dostat na našich stránkách napořád výhodně! Nabídky od 1 249 Kč.
EAN: 7438645160903
Sportovní batoh TopBags Discoverer Černý 30 l

Sportovní batoh TopBags Černý

Milujete rybaření nebo procházky lesem? Neutrální černá barva naší nové kolekce sportovních TopBags batohů potěší každého milovníka výletů do přírody, turistického nadšence nebo cyklistu.

Kvalitní provedení

Ať už jste více či méně nároční dobrodruzi, do sportovního batohu se vám vleze vše potřebné díky jeho rozměrům 66x27x18 cm a objemu až 30 litrů. Batoh působí lehce a dobře sedí na zádech, takže o něm ani nebudete vědět a pohodlně unesete až 10 kg. Komfort při nošení umožňují 6 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné na výšku vaší postavy. Batoh je vyroben z nepromokavého Tarpaulin PVC materiálu, který udrží vaše věci v suchu i za velmi deštivého počasí. Další výhodou tohoto materiálu je skvělá omyvatelnost, odolnost a velmi jednoduchá údržba. Doporučujeme ruční mytí ve studené vodě. Batoh nelze sušit v sušičce a nežehlí se. Pokud s sebou ponesete elektroniku, nenamáčejte batoh do vody.

Funkční design

Rádi děláte věci naplno? S naším novým sportovním batohem se klidně můžete zapotit a přitom se cítit pohodlně, díky funkčnímu polstrování v oblasti ramen a beder. Pro větší pohodlí během celodenního výletu můžete využít i nastavitelné hrudní a bederní popruhy, které pomáhají udržet stabilitu plně naloženého batohu a ulehčí vašim zádům při zátěži.

Nadřazená organizace

Vnitřní prostor je členěn na jednu hlavní prostornou kapsu a díky funkci rolování na horní straně batohu, zůstanou vaše věci v suchu i za nepříznivého počasí. Rolovat můžete směrem ven nebo dovnitř a zamezit tak přístupu vody do batohu. Rolování směrem dovnitř navíc upevníte pomocí přesek. Na přední straně batohu se nachází menší kapsa, opatřena zipem, do které vložíte svačinu nebo drobnosti. Součástí batohu jsou i dvě poutka na hole a dále elastická, nastavitelná poutka k zafixování holí, karimatky nebo rybářského prutu.

Naše nové sportovní batohy potěší každého, kdo má rád pohyb na čerstvém vzduchu.