www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. Taška přes rameno Tigernu T-L5102 Tmavě šedá 3 l

Taška přes rameno Tigernu T-L5102 Tmavě šedá 3 l

Designový produkt Taška přes rameno Tigernu T-L5102 Tmavě šedá 3 l od značky se zárukou kvality Tigernu máte možnost pořídit zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 499 Kč.
EAN: 6928112305841
Taška přes rameno Tigernu T-L5102  Tmavě šedá 3 l

Klasika od Tigernu
Kvalitní taška přes rameno Tigernu, v klasickém designu a šedém provedení, navržena pro jakýkoliv účel. Vhodná pro muže, studenty, do práce, na cestování či pro každodenní život.

Kvalitní provedení
Design tašky o rozměrech 26x21x6 cm disponuje objemem 2 až 10 litrů. I přes jeho nízkou hmotnost 0,28 kg s taškou velmi elegantně unesete až 2 kg. Komfort při nošení umožňuje 3,5 cm široký nosný popruh, který je volně nastavitelný podle vašich potřeb. Taška je vyrobena z oxfordské tkaniny, kvalitního a ekologického materiálu, který je vysoce odolný vůči vnějším vlivům zejména poškrábání. Díky novým technologiím výroby je materiál nadčasový a módní, takže podtrhne jedinečný styl každého z vás.

Nadřazená organizace
Hlavní úložný prostor má dostatek místa pro všechny vaše drobnosti. Polstrovaná kapsa pro tablet o velikosti 9,7″ zajistí jeho bezpečné přenášení a díky skrytým zipům, které jsou neviditelné, chrání vaše cennosti před odcizením. Uložte si věci dobře organizovaným způsobem díky praktickému vnitřnímu a vnějšímu uspořádání kapes. Přední a zadní kapsa je pak vhodná pro váš snadný přístup k drobnostem, jako jsou doklady či klíče. Využijte nepřeberné množství funkcí a mějte své cennosti pod kontrolou.