www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags COOLAST Color 18,5 l

TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags COOLAST Color 18,5 l

Tento velmi žádaný produkt TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags COOLAST Color 18,5 l od kvalitního výrobce TopBags Canvas máte možnost nakoupit právě dnes extra výhodně! Nyní můžete mít za 499 Kč.
EAN: 7438645159549
TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags COOLAST  Color 18

Batoh Canvas ve sportovním stylu
Sportovní design v růžové variantě je vhodný zejména pro dámy. Díky jeho funkčnímu uspořádání s možnosti bezpečného uložení notebooku, pracovních dokumentů, ale i knih, batoh využijete během studia, nebo na vycházky.

Kvalitní provedení
Moderní design batohu o rozměrech 45x30x14 cm a objemu 16 až 20 litrů, vytváří dostatečný prostor pro uložení vašich věcí. I přes jeho nízkou hmotnost 500 g s batohem velmi elegantně unesete až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké nosné popruhy, které jsou polstrované a volně nastavitelné. Batoh je vyroben z nylonu, vysoce kvalitního voděodolného materiálu, který udržuje vaše věci v bezpečí a suchu za každého počasí. Je odolný proti roztržení a poškrábání. Tento materiál má dlouhou životnost a je šetrný k životnímu prostředí.

Funkční design
Polstrovaná záda a nastavitelné popruhy přispívají ke komfortu při nošení batohu a díky kvalitnímu materiálu také minimalizují pocení a zajišťují odvětrávání. Batoh je tedy ideálním pomocníkem nejen pro každodenní využití, ale i pro delší treky.

Nadřazená organizace
Hlavní úložný prostor má dostatek místa pro všechno, co potřebujete. Polstrovaná kapsa pro notebook o velikosti 13″ až 14″ zajistí jeho bezpečné přenášení. Uložte si věci dobře organizovaným způsobem díky praktickému vnitřnímu a vnějšímu uspořádání kapes. Do bočních vertikálních kapes můžete uložit deštník, láhev s pitím nebo malou svačinu. Přední kapsa umožňuje snadný přístup k často používaným věcem. Využijte nepřeberné množství funkcí a mějte své cennosti pod kontrolou.