www.gobag.cz
  1. Gobag.cz
  2. Batohy
  3. TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags Stripes with pocket Černý 18 l

TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags Stripes with pocket Černý 18 l

Často hledaný produkt TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags Stripes with pocket Černý 18 l originál od výrobce TopBags Canvas jde nakoupit na našich stránkách teď trvale výhodně! Aktuálně stojí u nás 860 Kč.
EAN: 7438645159006
TopBags Canvas Batoh Canvas TopBags Stripes with pocket  Černý 18 l

Volnočasový batoh CanvasNejen milovnice černé barvy jistě upoutá designově zajímavý kousek do školy s pouzdrem ve stejném stylu. Je vhodný pro každodenní nošení, do školy či na výlety. 

Kvalitní provedení
Batoh o velikosti 43x30x14 cm se chlubí dostatečně velkým objemem 16 až 20 litrů, který vás ale neomezuje při každodenním používání. I přes jeho nízkou hmotnost 688 g s batohem velmi elegantně unesete až 7 kg. Komfort při nošení umožňují 7 cm široké ramenní popruhy. K příjemnému nošení také přispívá velmi lehká a prodyšná bavlněná tkanina Canvas, která se vyznačuje trvanlivostí, odolností a pevností.

Funkční design
Zpříjemněte si čas na svých cestách muzikou, či zajímavými podcasty díky otvoru pro sluchátka. Polstrovaná záda a popruhy přispívají k rovnoměrnému rozložení váhy a komfortu i při celodenním nošení batohu. Ramenní popruhy jsou nastavitelné do délky a vy si je tak můžete přizpůsobit přímo na míru, což snižuje námahu při delším nošení batohu.

Nadřazená organizace
O užitečnosti do školy a na přednášky vás přesvědčí zejména přítomnost kapsy na notebook o velikosti 13″ až 14″. Ta se nachází v hlavní kapse batohu, která je ideálním kompromisem mezi praktickým využitím a kompaktností. Součástí hlavní kapsy jsou tři menší kapsy, do kterých můžete bezpečně uložit drobnosti nebo mobil. Zvětšení objemu batohu dosáhnete využitím zipové kapsy na přední straně batohu, která pojme drobnosti i sešity. Další dvě kapsy po stranách batohu jsou vhodné pro umístění láhve s vodou nebo menších předmětů, které budou v bezpečí díky elastickým lemům. Odolné poutko v horní části batohu je už jen malou, ale užitečnou drobností, pokud nebudete chtít nosit batoh celý den na zádech.

Extra doplňky
Stylovou image podtrhuje pouzdro s praktickým poutkem a vy si tak nemusíte dělat starosti s laděním doplňků.